NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 
Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93121, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas  meras@neringa.lt. Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.

Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Renginiai
Savaitgalį Kuršių nerija pasitinka saule, paukščių čiauškėjimais ir čiulbėjimais bei vėl tyvuliuojančiomis mariomis. Dalinamės vasario 5-osios ryto nuotaikomis.
Savo vasarotojų išsiilgusi Neringa nuo miesto triukšmo pavargusius šalies gyventojus į gražiausią Baltijos pajūrio kurortą kviečia užsukti vasario 19-21 dienomis, kuomet kurorte vyks „Stintapūkio“ šventė.
Lietuvos sąjūdžio Vilniaus skyriaus taryba kviečia dalyvauti minėjime, skirtame 1949 metų vasario 16-osios Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio tarybos deklaracijos pasirašymui paminėti.
Kaip praneša šalies žiniasklaida, geriausias praėjusių metų lietuviškas filmas žiūrovų vertinimu yra „Dėdė, Rokas ir Nida“, o metų aktore paskelbta - neringiškė Justė Zinkevičiūtė.
Nacionalinio diktanto organizatoriai ir projekto partneriai vėl kviečia visus lietuvių kalbos mylėtojus pasitikrinti kalbos žinias.
Jau devintus metus Neringoje organizuojamos ir tradicija tapusios „Neringa FM BeachBall CUP“ šventės šią vasarą išaugs į tarptautinį tinklinio, saulės ir muzikos festivalį.
Vasario 11 d., ketvirtadienį, gyventojus žemės nuomos ir naudojimo klausimais konsultuos Nacionalinės žemės tarnybos Klaipėdos miesto ir Neringos teritorinio skyriaus specialistai.
Rengiami pasiūlymai dėl galimybės Juodkrantės ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupes, bibliotekos patalpas perkelti į gyvenvietės mokyklos pastatą. Ketinama atlikti skaičiavimus dėl pradinio ugdymo patalpų perkėlimo į darželio pastatą
Daugiausiai naudotų mobiliųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių surinkusiai mokyklai bus įrengta išmanioji klasė.
Meras             
 
 DARIUS JASAITIS
  

ŽemĖlapis
 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 1349
Iš viso apsilankė: 5657480 Dabar naršo: 54