NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93121, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt, administracija@neringa.lt. Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Renginiai
Bendradarbiaudami ne tik tinkamai sutvarkysime elektronikos, nebenaudojamos buitinės technikos, nešiojamų baterijų atliekas, prisidėsite prie jaukesnės ir saugesnės aplinkos kūrimo, bet ir už sukauptus taškus įsigysite bendruomenei reikalingų
Šiandien, birželio 1-ąją, minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Neringoje vyks apsikabinimo akcija ,,Taikos glėbys”. Nuo 16 val. mažųjų lauks smagios pramogos, veiks atrakcionai.
Šiandien, gegužės 27-ąją, darbą pradėjo centrinės Nidos ir Juodkrantės gelbėjimo stotys, o nuo birželio 1-osios veiks ir mažosios - Preilos, Pervalkos bei likusios Nidoje ir Juodkrantėje.
Tęsdami daugelį metų gyvuojančią tradiciją Neringos gimnazijos abiturientai apsilankė Savivaldybėje, kur juos priėmė meras Darius Jasaitis, mero pavaduotojas Dovydas Mikelis.
Kaip knyga „Tarp pilkų debesų“ virsta filmu stebėjo Neringoje apsilankiusi jos autorė Rūta Šepetys.
Vilniaus vicemeras Linas Kvedaravičius gegužės 23 dieną Rotušėje iškilmingai išlydėjo klubo “F.O.C.U.S running” bėgikus, kurių galutinis tikslas – Nida.
Klaipėdos, Neringos ir Palangos miestų bendruomenės kartu parengė paraišką 2022 metų Europos kultūros sostinės vardui gauti.
Šiandien, gegužės 19-ąją, neringiškiai plojimais ir palaikymo šūksniais į žygį aplink Lietuvą dviračiu išlydėjo Neringos ugniagesį-gelbėtoją Vikintą Petraitį.
Pamario turizmo sezono atidarymo šventės metu bus pristatytas reguliarus maršrutas keleiviniu keltu „Gilija“, sujungiantis dvi gyvenvietes – Juodkrantę ir Dreverną.
Meras             
 
 DARIUS JASAITIS
  

 

ŽemĖlapis
 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 1831
Iš viso apsilankė: 5951339 Dabar naršo: 18