Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Neringos savivaldybė

Taikos g. 2, LT-93121, Neringa.Tel. (8 469)  52 234
Faks. (8 469)  52 572. El. paštas.: meras@neringa.lt
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įmonės kodas: 188754378


Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06
Iš viso apsilankė: 1385122
Šiandien apsilankė: 333
Dabar naršo: 4
 
Nacionalinis diktantas bus rašomas kovo 27 - ąją
2010-03-09

Kovo 27d. 11 val. jau penktasis Nacionalinio diktanto konkursas laukia visų, kurie nėra abejingi lietuvių kalbai!

Tiek Lietuvos gyventojai, tiek užsienio lietuviai turės puikią progą susivienyti, pajusti azartą ir tuo pačiu metu pasidžiaugti, kad turime tokią unikalią ir gražią kalbą.

Diktantas, kaip ir pernai, bus rašomas ant savaiminio kopijavimo popieriaus – dalyviams liks jų rašto kopija. Taip jie galės pasitikrinti, ar nepadarė klaidų, kai bus paskelbtas originalus diktanto tekstas. Jį bus galima rasti balandžio 1d. www.atgimimas.lt.
Jau antrus metus rašyti Nacionalinį diktantą kviečiami ir moksleiviai. Tačiau, kaip ir anksčiau, konkurse negalės dalyvauti lituanistai. Daugiau informacijos apie egzaminą>>>

Nacionalinis diktantas Neringoje bus rašomas Nidos vidurinėje mokykloje. Ketinančius dalyvauti, kviečiame registruotis tel. (8 469) 52 601, el. paštu r.baniene@neringa.lt.

Rašyti diktantą bus priimami ir neužsiregistravę dalyviai, tačiau kuo anksčiau diktanto dalyviai užsiregistruoja dalyvausiantys diktante, tuo lengviau savivaldybėms parengti rašymui patogias vietas. 

 
Atgal   Spausdinti  
© 2007 NERINGOS SAVIVALDYBĖ Sprendimas: IDAMAS
Naudojama SMART WEB sistema
Naujienų prenumerata
 

       

      

       

        

   

   

       

      

      

       

      

      


Renginių kalendorius