NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 
Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93121, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas  meras@neringa.lt. Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.

Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Renginiai
Dainomis ir šokiais Neringos gyventojai šiandien, vasario 9-ąją, varys žiemą ir vilios sugrįžti pavasarį. Užgavėnių šventei skirti renginiai vyks tiek Nidoje, tiek Juodkrantėje.
Vasario 16-ąją sukaks 100 metų, kai gimė Neringoje daugiau nei du dešimtmečius gyvenęs rašytojas Viktoras Miliūnas.
Siekdama dar labiau mažinti taršą ir triukšmą, Neringos savivaldybė daro pirmuosius žingsnius vystydama ekologiniam transportui skirtą infrastruktūrą.
Savaitgalį Kuršių nerija pasitinka saule, paukščių čiauškėjimais ir čiulbėjimais bei vėl tyvuliuojančiomis mariomis. Dalinamės vasario 5-osios ryto nuotaikomis.
Savo vasarotojų išsiilgusi Neringa nuo miesto triukšmo pavargusius šalies gyventojus į gražiausią Baltijos pajūrio kurortą kviečia užsukti vasario 19-21 dienomis, kuomet kurorte vyks „Stintapūkio“ šventė.
Lietuvos sąjūdžio Vilniaus skyriaus taryba kviečia dalyvauti minėjime, skirtame 1949 metų vasario 16-osios Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio tarybos deklaracijos pasirašymui paminėti.
Kaip praneša šalies žiniasklaida, geriausias praėjusių metų lietuviškas filmas žiūrovų vertinimu yra „Dėdė, Rokas ir Nida“, o metų aktore paskelbta - neringiškė Justė Zinkevičiūtė.
Nacionalinio diktanto organizatoriai ir projekto partneriai vėl kviečia visus lietuvių kalbos mylėtojus pasitikrinti kalbos žinias.
Jau devintus metus Neringoje organizuojamos ir tradicija tapusios „Neringa FM BeachBall CUP“ šventės šią vasarą išaugs į tarptautinį tinklinio, saulės ir muzikos festivalį.
Meras             
 
 DARIUS JASAITIS
  

ŽemĖlapis
 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 763
Iš viso apsilankė: 5664097 Dabar naršo: 13