NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 
Versija neįgaliesiems
Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93121, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas  meras@neringa.lt. Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.

Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Dienos
Mėnesio
Pagrindinė grupė
Savaitės
Verslo naujienos
Įrašykite savo el.pašto adresą
RSS prenumerata
 
 
Pradžia
Naujienos
Renginiai
Tęsiamas Neringos gyvenviečių nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos specialiojo teritorijų planavimo dokumento - teritorijos ir apsaugos zonos ribų plano bei tvarkymo plano baigiamasis etapas.
Įprasmindami 25-ąją sukaktį mintinį istorinį įvykį Neringiškiai šeštadienį prisijungė prie renginio „Baltijos kelio sąšaukos“.
Baltijos kelio 25-čio minėjimo renginiai prisiminti istorinį įvykį ir jos aplinkybes kviečia ir Neringos gyventojus bei svečius.
Rugpjūčio 23-ąją, šeštadienį, Juodkrantėje vyks VII-oji regioninė folkloro šventė ,,Pūsk, vėjuži!“ .
Rugpjūčio 23-ąją prasidėsiančio tarptautinio kino festivalio metu vyks nemokamos įdomiausių ir vertingiausių Lietuvoje ir kaimyninėse valstybėse sukurtų vaidybinių, dokumentinių ir animacinių filmų peržiūros.
Leidimą įvažiuoti į Neringą galima įsigyti vietinę rinkliavą sumokėjus internetinėje svetainėje, adresu http://neringa.eparkingas.lt/ .
Socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymu patvirtintos rekomendacijos dėl piniginės socialinės paramos ir šalpos išmokų gavėjų informavimo apie išmokų dydžius, keičiant litus į eurus.
Žolinių savaitgalį Neringa tradiciškai kvietė kurorto svečius ir gyventojus pabendrauti su senųjų amatų meistrais ir puoselėtojais.
Artėjantį savaitgalį, rugpjūčio 15 – 16 dienomis, Nidoje vyks gyvosios archeologijos šventė „Senųjų amatų dienos Neringoje“.
Neringos savivaldybės mero ir LR Žemės ūkio ministrės susitikimo metu aptartos žvejybos iškrovimo vietų finansavimo galimybės.
Meras             
 
 DARIUS JASAITIS
  

ŽemĖlapis
 

 

© 2011 Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 4178
Iš viso apsilankė: 3662330 Dabar naršo: 0