NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 
Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93121, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas  meras@neringa.lt. Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.

Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą 

 
 
Pradžia
Naujienos
Renginiai
Neringos savivaldybės vadovų susitikimai su gyventojais vyksta Juodkrantės bendruomenės namuose nurodytomis dienomis ir valandomis.
Atsirasiančios naujovės dėka bus galima sužinoti atsakymus į visus rūpimus klausimus. Jos pristatymas įvyks gruodžio 3-ąją Neringos atviroje jaunimo erdvėje.
Praėjusį penktadienį įvykusių Lietuvos kultūros centrų asociacijos apdovanojimų „Auksinis feniksas“ metu įvertintas ir vienas ryškiausių šiandieninės Neringos kultūros mecenatų - Gediminas Kuprevičius.
Kviečiame susipažinti su Neringos savivaldybės 2016 m. socialinių paslaugų plano projektu.
Svarstant Neringos folkloro ansamblio „Giedružė“ kandidatūrą premijai gauti, buvo įvertintas jo indėlis puoselėjant pamario krašto etninės kultūros, žvejų papročius ir tradicijas, populiarinant M. L. Rėzos vardą.
Visuomenė kviečiama susipažinti su parengtais Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ pastato rekonstravimo projektiniais pasiūlymais – rekonstruojamo pastato vizija.
Neringos ir Birštono draugystę, turbūt, būtų galima įvardinti kaip ilgiausiai besitęsiantį šalies miestų bendradarbiavimą – šiais metais sukako 49 metai, kuomet neringiečių delegacija pirmą kartą aplankė birštoniečius.
Neringos savivaldybėje įvyko viešas svarstymas projektinių pasiūlymų, numatančių buvusio žuvininkystės ūkio pastatų Nidoje rekonstravimą į viešbučių paskirties pastatus.
Meras             
 
 DARIUS JASAITIS
  

ŽemĖlapis
 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 1208
Iš viso apsilankė: 5528250 Dabar naršo: 32