NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 
Versija neįgaliesiems
Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93121, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas  meras@neringa.lt. Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.

Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą
RSS prenumerata


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Renginiai
Pirmadienį, liepos 6-ąją, Lietuvoje bus minima Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena. Kviečiame dalyvauti šiai dienai skirtuose renginiuose.
Jaunųjų vokalistų festivalis, "nepkalusniųjų" koncertai, paplūdimio tinklinio turnyras, nemokamos jogos mankštos-tai tik dalis iniciatyvų, šį savaitgalį papuošiančių vasarišką Neringą.
Neringoje vyksta trečią kartą organizuojamas festivalis "Baltic voice".
Kartu su pirmosiomis liepos mėnesio dienomis į Neringą įžengia jau trečiąjį kartą šiame Baltijos pajūrio kurorte vykstantis tarptautinis jaunųjų vokalistų festivalis – konkursas „Baltic voice 2015“.
Liepos 4-ąją, šeštadienį, Neringoje moteris dėl krūties vėžio konsultuos ir nemokamai tikrins Lietuvos onkologai ir sveikatinimo projekto „Nedelsk“ koordinatoriai.
Atsižvelgdama į gyventojų pageidavimus, Neringos savivaldybės taryba skyrė lėšų naujiems lauko treniruoklių kompleksams Nidoje ir Juodkrantėje įrengti.
Liepos 11–18 dienomis Thomo Manno kultūros centras Nidoje kviečia į kasmetinį 19-ąjį tarptautinį Nobelio premijos laureato vardu pavadintą festivalį.
Naujomis spalvomis ir paslaugomis kurorto gyventojus ir svečius pasitinka pastatas, kuriame veikė žymusis restoranas “Nida”.
25 studentai iš 7 šalių dalyvauja septynioliktąjį kartą vykstančiose tarptautinėse kūrybines dirbtuvėse „Vasaros media studija“.
Meras             
 
 DARIUS JASAITIS
  

ŽemĖlapis
 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 134
Iš viso apsilankė: 5085001 Dabar naršo: 0
 

fake watchesorologi replica