Neringos meno mokykla sunkmečiu originalių idėjų nestokoja. Tuo įsitikinti galite užsukę į mokyklos kiemą, kuriame norintiems pailsėti bus pasiūlyta prisėsti ant sniego sofos.
Unikalus „baldas“ dailės skyriaus moksleivių ir jų mokytojos Monikos Urbonavičienės manymu gali puikiai praturtinti namų ir sodo interjerą. Anot meno mokyklos vadovų, sniego sofa – tai puiki galimybė relaksacijai ir viso kūno masažui šaltuko pagalba.
Vasario 16 d. 13 val. Neringos meno mokykla kviečia visus Užgavėnių ubagėlius stabtelėti prie sniego sofos, pailsinti savo kojeles bei išgerti puodelį karštos arbatos.
Neringos meno mokykla siūlo savo kiemą papuošti unikaliais baldais? O ką pasiūlysite jūs? Jei jūsų kieme taip pat puikuojasi unikalus sniego kūrinys, papasakokite apie jį daugiau ir pasidalinkite nuotraukomis el. paštu s.vaisvilaite@neringa.lt.