NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93121, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Meras susitiko su seniūnaičiais

Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis nusprendė inicijuoti dažnesnius susitikimus su kurorto seniūnaičiais. Po ilgesnės pertraukos toks susitikimas įvyko praėjusį ketvirtadienį.

Šiuo metu Neringoje yra aštuonios seniūnaitijos. Nidoje – keturios, Juodkrantėje – dvi ir po vieną Preiloje ir Pervalkoje. Atsižvelgiant į tai, kad seniūnaitis renkamas 3 metams, artimiausiu metu seniūnaičių rinkimai turės būti organizuojami Preilos 7, Pervalkos 8 ir Juodkrantės 5 (L. Rėzos) seniūnaitijose.

Neringos savivaldybėje vykusio susitikimo metu meras D. Jasaitis atkreipė dėmesį į tai, kad artėjančių seniūnaičių rinkimų metu numatomos naujovės, kurias įtvirtina Vietos savivaldos įstatymas. Pavyzdžiui, kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti tik tos seniūnaitijos, kurioje renkamas seniūnaitis, gyventojai, bendruomeninės organizacijos. Taip pat numatoma, kad seniūnaičiu negalės būti renkamas savivaldybės tarybos narys, administracijos direktorius, savivaldybės kontrolierius, Savivaldybės administracijos valstybės tarnautojas ir pan.

Be šių naujovių meras susirinkusiems seniūnaičiams pristatė Savivaldybės pagrindinius darbus bei siekius. Seniūnaičiai daugiausiai pastabų turėjo dėl šiukšlių konteinerių vietų, diskutuota apie automobilių statymo gyvenvietėse problemas. Susitikimo metu prieita bendros išvados, kad vienokių ar kitokių sprendimų įgyvendinimas gali būti sėkmingas tik tuomet, jei jie priimti pritarus gyvenviečių bendruomenių daugumai. Meras pakvietė gyventojus problemas pirmiausia apsvarstyti tarpusavyje, o tuomet vieningai priimtų sprendimų įgyvendinimo imsis Neringos savivaldybė.

 

   

 

         Atgal Spausdinimo versija

Meras 
Mero darbotvarkė 
        
 
 DARIUS JASAITIS
  

 

 
 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 1067
Iš viso apsilankė: 6353980 Dabar naršo: 101