NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Neringos ir Birštono draugystei – 50 metų

Neringos ir Birštono savivaldybės praėjusį savaitgalį minėjo 50-ies metų bendradarbiavimo sukaktį. Šventinis dviejų savivaldybių atstovų susitikimas šį kartą įvyko Birštone.

Minint sukaktį pasidalinta pastarųjų metų naujienomis, aptarti savivaldybių siekiai bei patirtis juos įgyvendinant. Šventinio koncerto metu Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis du kurortus prilygino įsimylėjėlių porai. „Vieną dieną Birštonas išvydo geltonkasę Neringą ir įsimylėjo, o šiandien švenčiame jų sąjungą. Penkiasdešimt metų greta einantis kelias liudija apie panašias Birštono ir Neringos vertybes, artimus tikslus bei bendras patirtis“,  – kalbėjo meras.
Šiuos mero D. Jasaičio žodžius paliudijo ir nuotraukų retrospektyva, kuriuose akimirkos iš įvairių susitikimų – nuo pirmųjų vizitų vieniems pas kitus  iki šias dienas menančių.
Neringos ir Birštono draugystę liudija ne tik apsikeitimas delegacijomis. Birštono meno kolektyvai, kurortinių paslaugų teikėjai ne kartą buvo Neringos miesto šventės programos dalimi. Birštono šventes praturtina ir Neringos meno kolektyvai.
„Džiaugiamės ir didžiuojamės, turėdami nuostabius partnerius, draugus, kolegas. „Draugystės tiltais“ mus sieja ne tik miestų bendradarbiavimas, keitimasis gerąja patirtimi, profesiniai ryšiai, bet ir nuoširdi, tikra, žmogiškos šilumos, nuoširdumo kupina draugystė ir bendruomeniškumas. Tikiu, kad dar daug metų tęsis ši ypatinga draugystė ir bendravimo tradicijas perduosime mūsų jaunajai kartai“, - sukaktimi džiaugiasi Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė.
Birštono kultūros centre vykusio šventinio koncerto, pavadinimu „Draugystės tiltai“, metu savivaldybių atstovai apsikeitė simbolinėmis dovanomis – birštoniečiai Neringai įteikė sėkmę simbolizuojančią pasagą, o neringiškiai Birštonui – dviejų miestų draugystę liudijančią vėliavą.

Parengta pagal Neringos ir Birštono savivaldybių informaciją

       

 

 

    

       Atgal Spausdinimo versija
Meras 
Mero darbotvarkė 
        
 
 DARIUS JASAITIS
  

 

 
 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 4048
Iš viso apsilankė: 6353980 Dabar naršo: 89