NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93121, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Neringiškiai kviečiami dalyvauti festivalio „Sveika, Neringa“ rungtyse

Birželio 2-4 dienomis vyksiantis festivalis „Sveika, Neringa“ jau antrąjį kartą kvies vasarą sutikti aktyviai ir sportiškai, pramogaujant gryname ore ir įkvepiančioje Neringos gamtoje.
Tris dienas vyksiančio festivalio metu bus galima išmėginti savo jėgas daugybėje skirtingų sausumos ir vandens sporto šakų, ar net pelnyti medalius varžybose.

Vyks 5, 4 km ir 10 km ir vaikų bėgimai, pėsčiųjų žygis, orientavimosi, jėgos aitvarų, irklenčių varžybos. Festivalio metu dalyviai turės progą stebėti šventinį Dziudo turnyrą, kuriame susikaus čempionatų prizininkai, jaunių ir jaunučių komandos iš visos Lietuvos. Be to, bus galimybė pasimokyti savigynos pagrindų kartu su profesionaliais dziudo treneriais. Nidos prieplaukoje taip pat vyks įvairios treniruotės.

Pavyzdžiu, laisvalaikį leidžiant aktyviai, kviečiami tapti neringiškiai. Neringos gyventojai, panorę savo jėgas išbandyti bėgime ar kurioje nors rungtyje, bus atleidžiami nuo dalyvių mokesčių* – apie pageidavimą dalyvauti tereikia informuoti Neringos savivaldybės administraciją el. paštu mantas.tomasevicius@neringa.lt ar tel. 8469 51260. Neringiškių registracija į bėgimą ar rungtis vyks iki gegužės 29-osios (asmuo, besikreipiantis dėl galimybės dalyvauti festivalio rungtyse, gali būti paprašytas pateikti pažymą apie deklaruotą gyvenamąją vietą).

*netaikoma lauko teniso turnyrui 

 

Daugiau apie festivalį: htp://sveikaneringa.ltt/.Atgal Spausdinimo versija

Meras 
Mero darbotvarkė 
        
 
 DARIUS JASAITIS
  

 

 
 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 1067
Iš viso apsilankė: 6353980 Dabar naršo: 101