NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Futbolo turnyras Juodkrantėje – šventė visai bendruomenei

Praėjusį šeštadienį Juodkrantėje vykęs penkioliktasis futbolo turnyras dėl Žvejo taurės tapo švente visai gyvenvietės bendruomenei.

Puikias nuotaikas turnyro dalyviams ir svečiams dovanojo ne tik saulėta diena, bet ir šventinė programa, kurios vienas ryškiausių akcentų - akrobatinio skraidymo meistrų pasirodymas. 

Dėl Žvejo taurės Juodkrantės futbolo aikštyne susirungė 7 komandos -  Lietuvos „Medikas“, Vilniaus „Aktas“, Kauno STIHL , Klaipėdos „Veteranas“, Neringos „Nerija“, Šilutės ir Pakrančių apsaugos rinktinės komandos.  

Pirmą vietą ir taurę iškovojo Šilutės komanda, antri liko „Medikas“, treti STIHL. Turnyro uždarymo metu žaidėjai buvo apdovanoti prizais ir medaliais, o UAB „Akmens namas“ direktorius Raimundas Janušauskas komandų vadovams įteikė atminimo suvenyrus iš granito.

Turnyro uždarymo metu jo organizatorius Česlovas Stonys nuoširdžius padėkos žodžius tarė Neringos savivaldybei ir jos vadovams, Algimai ir Antanui Noreikams, Gražinai Starkuvienei, Danguolei Seselskytei, Vaidui Venckui, Tomui Siručiui ir Raimundui Janušauskui. Už pagalbą rengiant turnyrą - Liudviko Rėzos kultūros centro ir UAB „Neringos komunalininkas“ Juodkrantės darbuotojams. Už gražias dovanas komandoms - Klaipėdos apskrities futbolo federacijos prezidentui Romualdui Jonaičiui.

Organizatorių informacija, nuotraukos Astos Vitaitės.

 

   Atgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė 
        
 
 DARIUS JASAITIS
  

 

 
 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 8485
Iš viso apsilankė: 6353980 Dabar naršo: 256