NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Renginiai
Juodkrantės autobusų stotelės įrengimo planus lydi naujas etapas – visuomenė kviečiama susipažinti su projektiniais pasiūlymais.
Neringos savivaldybėje garbingoje vietoje eksponuojamas sertifikatas, kuriuo patvirtinama, kad į Lietuvos Nematerialaus kultūros paveldo vertybių sąvadą įrašyta vertybė „Kuršių marių burvalčių vėtrungių gamyba".
Kuršių nerija turi ką pasiūlyti ir kultūrinių atostogų mėgėjams, kuriuos jau šį šeštadienį pradžios koncertu kvies didžiausias tęstinis renginys Neringoje – Thomo Manno festivalis.
UAB „Neringos vanduo“ prašo gyventojų, kurorto svečių ir verslo atstovų valandomis, kuomet nebus tiekiama elektra, vandenį naudoti tik esant būtinybei.
Šventinę Valstybės dieną Nidoje buvo galima išvysti tris dešimtis mažųjų orlaivių.
Nemokamai automobilius Nidos svečiai gali statyti aikštelėje, esančioje adresu Kuršių g. 2 (pirmasis įvažiavimas į Nidą) ir adresu G. D. Kuverto g. 13 (antrasis įvažiavimas į Nidą).
Šiandien, liepos 3-ąją, Nidos lauko aikštelei suteiktas aerodromo statusas – po kelių metų pertraukos čia ir vėl leisis mažieji orlaiviai.
Siekiant prevenciškai informuoti Kuršių nerijos svečius apie kylančius gaisro pavojus, šį vasaros sezoną buvo išleistos brošiūros, kuriose pateikiama informacija apie saugų elgesį gamtoje.
Baltijos jūros vandens pavyzdžiai buvo atrinkti birželio 23-ąją Nidos, Juodkrantės, Preilos ir Pervalkos paplūdimiuose.
 

Meras Darius Jasaitis  
Mero darbotvarkė
 

        
 
         
  

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
montre rolex replique rolex repliques montres