NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Renginiai
Duomenys renkami siekiant pagelbėti Vyriausybei ir Sveikatos apsaugos ministerijai iki 2020 m. lapkričio 1 d. priimant ir rengiant Papildomosios ir alternatyviosios sveikatos priežiūros įstatymo įgyvendinamuosius teisės aktus.
Kurorto gyventojų ir svečių varstomos Preilos bibliotekos durys ilgai netrukus lankytojams bus užvertos – čia vyks kultūros paveldo tvarkybos darbai.
Programų vykdymo periodas – 2020 m. rugpjūčio-gruodžio mėnesiais.
Naujausi Neringos savivaldybės paplūdimių maudyklų laboratoriniai tyrimai patvirtino, kad Baltijos jūros vanduo ir pajūrio smėlis atitinka reikalavimus.
Per pirmąjį aerodromo gyvavimo mėnesį užfiksuotas 161 tūpimas, Nidoje iš viso leidosi 126 lėktuvėliai (kai kurie po kelis kartus). Sulaukta ir svečių iš užsienio.
Nuo rugpjūčio 1-osios vyresni nei 6 metų amžiaus lankytojai atvykę į Neringos savivaldybės administraciją privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).
Pasiūlymus dėl planavimo tikslų galima siųsti elektroniniu paštu Valstybinei saugomų teritorijų tarnyba iki rugpjūčio 18 d.
Nuo šeštadienio, rugpjūčio 1 d., apsaugines veido kaukes vėl bus privaloma dėvėti viešajame transporte ir uždarose prekybos ir paslaugų teikimo vietose. Tokiam sprendimui trečiadienį pritarė Vyriausybė.
 

Meras Darius Jasaitis  
Mero darbotvarkė
 

        
 
         
  

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
montre rolex replique rolex repliques montres