NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Diskutuota apie Juodkrantės darželio sutvarkymo alternatyvas

Neringos savivaldybės taryba diskutavo apie Juodkrantės lopšelio-darželio pastato sutvarkymo alternatyvas.

Kelias pastato sutvarkymo alternatyvas nagrinėja rengiami projektiniai pasiūlymai, su kuriais pirmiausia buvo supažindinti Neringos savivaldybės tarybos nariai, savo pastebėjimus bei nuomones išreiškę antradienį vykusio susitikimo metu.

Viena alternatyva siūlo atlikti pastato einamoji remonto darbus, kita - pilnai modernizuoti (atnaujinti) Juodkrantės lopšelio-darželio pastatą, kuriame būtų teikiamos ne tik ikimokyklinio ugdymo, bet ir neformalaus ugdymo bei kitos bendruomenės interesus atitinkančios viešosios paslaugos, sprendžiami specialistų apgyvendinimo klausimai.

Neringos savivaldybės atstovai ne kartą yra pasisakę apie tai, kad būtina ieškoti optimaliausio, visą bendruomenę tenkinančio pastato modernizavimo varianto. Specialistų nuomone, pastatas šiuo metu yra smunkantis, jo pamatai yra blogi, tad atlikti paprasčiausi remonto darbai esamų problemų neišspręstų ir po kelių metų reikėtų vėl investuoti. 

Neringos savivaldybės tarybos narių nuomone, kalbant apie pastato sutvarkymą, būtina diskutuoti ir apie jo išplėtimo galimybes, kurias numato/leidžia teritorijų planavimo dokumentai. Atsižvelgdami į Juodkrantės gyventojų poreikius tarybos nariai išreiškė pastabas dėl tam tikrų patalpų suplanavimo bei pateikė kitus pastebėjimus, kurie bus įvertinti. 

Sprendimas, kurią pastato sutvarkymo alternatyvą rinktis bus priimtas atsižvelgiant į Neringos gyventojų, kurie bus pakviesti diskusijai, nuomonę. Pastato sutvarkymo galimybės gyventojams bus pristatytos, kuomet pateikti pasiūlymai bus pakoreguoti atsižvelgiant į išsakytas Neringos savivaldybės tarybos narių pastabas.Atgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 


 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.