NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Neringoje atnaujinami viešieji tualetai

Siekdama sudaryti patogias sąlygas poilsiui ir kurorto pažinimui, Neringos savivaldybė ėmėsi atnaujinti viešuosius tualetus.

Pavasarį atnaujinti pirmieji du tualetai buvo tik planuojamų darbų pradžia. Prieš kelias savaites buvo atnaujintas viešasis tualetas, esantis greta aikštelės, kurioje stoja autobusais ir automobiliais atvykstantys kurorto lankytojai, lankantys Rašytojo Thomo Manno memorialinį muziejų. Atnaujinti šį tualetą skubėta dėl tarptautinio Thomo Manno festivalio.

Artimiausiomis savaitėmis bus atnaujinti viešieji tualetai, esantys ties Nidos ir Juodkrantės centriniais paplūdimiais, prie Raganų kalno.

Šiuo metu rengiamas techninis projektas, siekiant suremontuoti apleistą viešojo tualeto pastatą Juodkrantėje, esantį adresu Kalno g. 12. Šio pastato remonto darbus ketinama pradėti kitų metų pavasarį.

Visi išvardinti tualetai yra prijungti prie vandens ir nuotekų tinklų.  Tenka apgailestauti, kad inžineriniai tinklai tapo kliūtimi pavasarį Pervalkoje įrengtam tualetui, tad jį teko perkelti į Nidą, ties Taikos gatvės aikštele, kurioje stoja didieji autobusai.

Kaip Neringos savivaldybė yra skelbusi anksčiau, planuose - visų viešųjų tualetų atnaujinimas ar esant galimybei, naujų, prijungtų prie vandens ir nuotekų tinklų, įrengimas. Kadangi Neringa ypatingai populiari tarp šeimų su vaikais, atnaujintose tualetuose galima rasti ir vystymo lentas.

 

   Atgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 


 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.