NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Neringos savivaldybės interneto svetainė netrukus bus atjauninta. Nors naujoji svetainė dar neveikia visu pajėgumu, kviečiame pasižvalgyti čia

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 665, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Informacija dėl eismo organizavimo ir automobilių statymo Nidoje

Neringos savivaldybės administracija informuoja, kad atsižvelgiant į Taikos gatvės, centrinės Nidos dalies ir kultūros centro „Agila“ rekonstrukcijas, automobilių ir pėsčiųjų eismas Taikos gatvėje ir jos prieigose – sudėtingas. Labai prašome supratingumo, tolerancijos ir geranoriškumo visiems eismo dalyviams. Neringos savivaldybės taryba ir administracija deda visas pastangas, kad darbai vyktų kuo sklandžiau ir greičiau, deja, tenka susidurti su tam tikrais sunkumais.

Atsižvelgiant į Nuolatinės saugaus eismo komisijos siūlymus teikiame informaciją apie numatomą automobilių ir pėsčiųjų eismo organizavimą artimiausiu metu:

  1. Nuo šių metų birželio 23 d. Biudžetinė įstaiga „Paslaugos Neringai“ pradeda aktyvią rezervuotų stovėjimo vietų kontrolę Taikos, Kopų, Skruzdynės ir Purvynės gatvėse. Iki šios dienos automobilių savininkai, kurie neturi specialių leidimų, nebus baudžiami administracine tvarka.
  2. Nuo šių metų birželio 21 d. automobilių, pėsčiųjų ir dviratininkų eismui planuojama atidaryti Taikos gatvės atkarpą nuo E. Jonušo g. iki Taikos g. 32B (restoranas „Don Vito“). Taip pat bus atidaryta apie 40 vietų nemokama lengvųjų automobilių stovėjimo aikštelė.
  3. Nuo šių metų birželio 21 d. planuojama sutvarkyti dalį automobilių stovėjimo aikštelės adresu Taikos g. 45 ir skirti apie 30 nemokamų vietų lengviesiems automobiliams statyti.
  4. Autobusai, kurie atveža turistų grupes, nuo kelio Smiltynė–Nida Taikos gatve gali nuvažiuoti iki Parnidžio kopos, tačiau dėl riboto autobusų stovėjimo vietų skaičiaus siūlome ten išleisti grupes ir laukti jų mokamoje autobusų stovėjimo aikštelėje, įrengtoje Pamario g., šalia T. Manno muziejaus. Į Nidos centrą autobusai, išskyrus viešąjį transportą, vykstantį nustatytais maršrutais, neįleidžiami.
  5. Dėl automobilių ir autobusų stovėjimo vietų trūkumo Nidos centre, siūlome transporto priemones statyti kelyje Smiltynė–Nida įrengtose automobilių stovėjimo aikštelėse ir kelio atkarpoje nuo centrinio Nidos paplūdimio iki Grobšto gamtos rezervato (Nidos pasienio posto link), neužstatant įvažiavimų į miško kvartalines ir nenuvažiuojant nuo kietosios kelio dangos.

Apie kitus eismo organizavimo pokyčius informuosime papildomai.Atgal Spausdinimo versija

                 Stiliaus vadovas

 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.