NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Siūlymus bei rekomendacijas dėl Juodkrantės darželio pastato sutvarkymo teiks darbo grupė

Juodkrantės lopšelio-darželio pastato sutvarkymo alternatyvos aptartos su šios gyvenvietės bendruomene.

Kelias pastato sutvarkymo alternatyvas nagrinėja rengiami projektiniai pasiūlymai. Viena alternatyva siūlo atlikti pastato einamoji remonto darbus, kita - pilnai modernizuoti (atnaujinti) Juodkrantės lopšelio-darželio pastatą, kuriame būtų teikiamos ne tik ikimokyklinio ugdymo, bet ir neformalaus ugdymo bei kitos bendruomenės interesus atitinkančios viešosios paslaugos, sprendžiami specialistų apgyvendinimo klausimai.

Siekiant suteikti pradžią diskusijai, į pilną modernizavimą nagrinėjančius pasiūlymus buvo įtraukti sprendiniai, kuriais būtų sprendžiamos bendruomenės iki tol keliamos problemos, pavyzdžiui, pastate numatyta vieta bankomatui. Pasiūlymuose  buvo nagrinėjama ir daugiausiai diskusijų sukėlusi pirtis. Analizuoti tokios, gyventojų poreikius tenkinančios pirties galimybę, pakvietė dalis Juodkrantės gyventojų.

Pirminės Juodkrantės darželio pastato vizijos (pasvarstymai) pristatytos Neringos savivaldybės tarybai, o savaitės pradžioje organizuota vieša diskusija, į kurią buvo pakviesta Juodkrantės bendruomenė.

Susitikime savo pastebėjimus bei nuomones dėl pastato naudojimo bei pirminių projektinių pasiūlymų išreiškė Juodkrantės gyventojai.

Neringos savivaldybės mero Dariaus Jasaičio nuomone, juodkrantiškių pateiktos pastabos svarios, į jas bus tikrai atsižvelgta. Tiek tarybai, tiek bendruomenei pristatyti tik įvairias galimybes nagrinėjantys siūlymai ir jei jie gyventojams netiks – jų bus atsisakyta.

Negana to, rugsėjo 6-osios Neringos savivaldybės mero potvarkiu sudaryta darbo grupė dėl šio pastato rekonstravimo arba einamojo remonto bei galimų veiklų vykdymo. Į pasiūlymus teiksiančią darbo grupę  įtraukti savivaldybės tarybos nariai Andrius Bagdonas, Vaidas Venckus ir Valentina Burkšienė, Neringos gimnazijos vadovas Simas Survila,  Neringos gimnazijos Juodkrantės pradinio ir ikimokyklinio ugdymo skyriaus tėvų komiteto pirmininkė Sandra Berletaitė, asociacijos „Juodkrantės bendruomenė“ narė Ramunė Pečiukonytė. Taip pat Neringos savivaldybės administracijos Architektūros, Miesto tvarkymo ir statybos bei Švietimo ir sporto skyrių atstovai. Darbo grupei vadovaus Neringos savivaldybės mero pavaduotojas Narūnas Lendraitis.

Darbo grupė, atsižvelgdama į parengtus projektinius pasiūlymus bei galimas pastato sutvarkymo alternatyvas, iki rugsėjo 21-osios turės pateikti rekomendacijas dėl mokslo paskirties pastato rekonstravimo arba einamojo remonto bei galimų veiklų vykdymo.  



Atgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 


 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.