NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Renginiai
Prasideda kūrybinės kino dirbtuvės „Vasaros media studija 2020“

Prasidedant naujiems mokslo metams, Lietuvos muzikos ir teatro akademija (LMTA) kartu su Audiovizualinių menų industrijos inkubatoriumi (AMII) jaunuosius kino kūrėjus kviečia į Pervalką – čia 22-ąjį kartą organizuojamos kūrybinės dirbtuvės „Vasaros Media Studija 2020”.

Į kūrybines dirbtuves atrinkti įvairaus profilio kino, muzikos ir kitų kūrybinių industrijų jauni profesionalai ir studentai iš LMTA, VGTU, KTU ir VDA.

Projekte dalyvauti atrinkti dalyviai dvi savaites, nuo rugsėjo 3 iki 15-osios, kurs trumpametražius filmus, gilins teorines kino žinias ir mainysis tarptautine patirtimi kūrybinėse filmavimo komandose. Siekiant atkreipti dėmesį į skirtingus kino kūrimo aspektus, kasmet dirbtuvėse nagrinėjama vis kita kino industrijos sritis. Šių metų tema – „Muzika ir garsas kine“ leis nuodugniau susipažinti su garso režisieriaus ir kompozitoriaus profesijomis, suprasti kino garso galimybes ir svarbą filmo kūrimo procese.

Dalyviams paskaitas skaitys ir savo žiniomis nuotoliniu būdu dalinsis garso režisierius, „Grammy“ nominantas David Bondelevitch (JAV), Holivudo aktorius ir prodiuseris Zachary Spicer (JAV), prodiuseris Paul Nethercott (JAV). Gyvas paskaitas ves režisierė, scenaristė Eglė Vertelytė (Lietuva) ir kompozitorius Mantautas Krukauskas (Lietuva). Kas vakarą dalyvių laukia filmų, kuriuos kūrė ar rekomendavo dirbtuvių lektoriai, peržiūros. Dalyvius kino gamybos klausimais konsultuos kino operatoriai Adomas Jablonskis ir Erdvilas Petras Abukevičius, montažo režisierius Ričardas Matačius, garso režisierius Ramūnas Jasutis.

Paskaitos bei filmų peržiūros atviros ir skirtos visiems, besidomintiems kino menu. Tikslų paskaitų bei peržiūrų grafiką, taip pat platesnę informaciją apie kino dirbtuves „Vasaros media studija 2020“ rasite http://www.summermediastudio.lt/

 

Projekto organizatorius – Lietuvos muzikos ir teatro akademija, projekto vadovė – kino režisierė, LMTA ir VGTU docentė Inesa Kurklietytė, projekto koordinatorės – LMTA alumni Vaiva Martišauskaitė ir Rūta Marapolskaitė.

Projekto rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Klaipėdos miesto savivaldybė, Neringos savivaldybė, Baltijos-Amerikos Laisvės fondas, Švietimo ir mokslo ministerija.

Partneriai: Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centras, Liudviko Rėzos kultūros centras, Latvijos kultūros akademija, Studio Nethercott, Indiana Filmmakers Network.


Organizatorių informacijaAtgal Spausdinimo versija
 

Meras Darius Jasaitis  
Mero darbotvarkė
 
 

        
 
         
 

 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.