NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Neringoje - festivalis „Sveika, Neringa!“

Šiais metais festivalis vyksta Juodkrantėje, o pagrindinės šventinės iniciatyvos vyks vaizdingoje gyvenvietės marių krantinėje.

Festivalio programa turtinga veiklomis, skatinančiomis laisvalaikį leisti sveikai, aktyviai, kartu su šeimos nariais ar artimiausiais draugais, o žygyje - ir su keturkojais augintiniais.

Penktadienio ir šeštadienio vakarais - nemokami koncertai. Paskelbus festivalio atidarymą (20. 30 val.), Juodkrantės gyventojams ir svečiams koncertuos Finalo ketvertas: Indrė Juodeikienė, Gintarė Korsakaitė, Algirdas Daumantas, Gabi, o vėliau – atlikėja Monique. Šeštadienio vakarą - Andrius Mamontovas, kuriam Neringa gražiausia Lietuvos vieta.

Atsižvelgiant į tai, kad Juodkrantėje ypatingai trūksta automobilių statymo vietų, šventės svečiai kviečiami  rinktis alternatyvias atvykimo į Neringą galimybes. Papildomus reisus birželio 7 bei 8 dienomis numato keleivinis keltas, plaukiantis maršrutu Dreverna-Juodkrantė-Dreverna. Savaitgalį numatomi papildomi autobusų, vežančių vietinio susisiekimo (priemiestinio) maršrutais, reisai. Daugiau informacijos apie alternatyvius atvykimo būdus ir eismo organizavimą>>>>

Festivalio programa http://sveikaneringa.lt/Atgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 


 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.