NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Neringos savivaldybės interneto svetainė netrukus bus atjauninta. Nors naujoji svetainė dar neveikia visu pajėgumu, kviečiame pasižvalgyti čia

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 665, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Neringos meno mokykla įgyvendino projektą „Tarptautiniai mainai“

Šią vasarą Neringos meno mokykla įgyvendino projektą „Tarptautiniai mainai“ ir organizavo vasaros meninę dienos stovyklą vaikams, pavadinimu „Neringa Summer Camp“. Pagrindinis šios stovyklos siekis buvo  per įvairias menines formas ugdyti vaikų tarpkultūrinį bendravimą, įrodant, kad meno kalba yra universali ir suvienijanti.  Šia programa siekėme atskleisti ir plėtoti kūrybines vaikų galias, improvizacijos gebėjimus, ugdyti meninę ir estetinę kompetenciją.

Meninės stovyklos tikslas buvo pasirinktu meniniu būdu ir individualia išraiškos forma, panaudojant bent vieną meninį instrumentą, perteikti emocijas ir ieškant asmeninės išraiškos bei bendravimo su kitais formų, įtraukiant meninės raiškos priemones: balsą, muzikinį instrumentą, vaidybinį elementą ir kt. Skatinamas atsipalaidavimas, improvizacija, ugdomas pasitikėjimas savimi, kūrybiškumas. Meninės stovyklos vadovas: Edgaras Šnipaitis, veiklų moderatorė – Neringos meno mokyklos pavaduotoja ugdymui Gintarė Dikšienė.

 

 Atgal Spausdinimo versija

                 Stiliaus vadovas

 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.