NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Ilgalaikio stovėjimo aikštelėje pagerintos saugumą užtikrinančios priemonės

Ilgalaikio transporto priemonių stovėjimo aikštelėje, esančioje ties pirmuoju įvažiavimu į Nidą (adresu Kuršių g. 2) įgyvendintos saugumą didinančios priemonės.

Automobilius šioje ilgalaikio stovėjimo aikštelėje galima statyti nemokamai. Siekiant paskatinti kurorto svečius savo transporto priemones laikyti būtent šioje aikštelėje, įgyvendintos net kelios saugumo priemonės.  

Į šią aikštelę ne tik buvo atvesta elektra, bet ir įdiegtos vaizdo stebėjimo kameros, automobilių valstybinių numerių nuskaitymo sistema.

Atsižvelgiant į tai, kad ši aikštelė yra kiek labiau nutolusi nuo Nidos gyvenvietės centro, pasirūpinta, kad jos prieigose būtų galima rasti pavežėjimo paslaugų teikėjų kontaktus. Vėžėjai pasirūpins, kad pastačius automobilį šioje aikštelėje, būtų galima greitai ir patogiai pasiekti apgyvendinimo ar kitą vietą.

Tam, kad išvengti transporto priemonių spūsčių Nidoje, kurorto gyventojai, verslo atstovai savo svečių automobilius kviečiami nukreipti į šią aikštelę, esančią adresu Kuršių g. 2. Nemokamai statyti automobilius taip pat galima aikštelėje, esančioje adresu G. D. Kuverto g. 13 (antrasis įvažiavimas į Nidą). 

Į savo patruliavimo maršrutą abi aikšteles įtraukė ir policijos pareigūnai.Atgal Spausdinimo versija
 

Meras Darius Jasaitis  
Mero darbotvarkė
 

        
 
         
 

 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.