NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Nidos KTIC „Agila“ rekonstrukcija: pasirašytas statybvietės perdavimo-priėmimo aktas

Prasideda naujas Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ rekonstrukcijos etapas – Neringos savivaldybės administracija su rekonstrukcijos darbų rangovu pasirašė statybvietės perdavimo-priėmimo aktą.

Atsižvelgiant į viešojo pirkimo rezultatus, Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ rekonstrukcijos darbų sutartis šių metų pradžioje pasirašyta su ūkio subjektų grupe, kurią sudaro UAB „Gilesta“ ir UAB „Imstata“. Pagrindinis partneris – UAB „Gilesta“.

Pasirašytu  aktu UAB „Gilesta“ perduota rekonstruojamo Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ pastato  statybvietės valdymo teisė.

Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“ – viešajam interesui tarnaujantis objektas, kurio rekonstrukcijos su nekantrumu laukia tarptautinių seminarų, susitikimų ir festivalių organizatoriai. Rekonstravus pastatą, Neringos kurortas ir į  UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įrašyta Kuršių nerija pagaliau galės tenkinti ir konferencinio turizmo poreikius.

„Neringos savivaldybė nuolatos sulaukia daugybės kūrėjų, renginių organizatorių ir kurorto svečių užklausų apie tai, kada duris atvers rekonstruota „Agila“. Suprantame, kad šis objektas gyvybiškai reikalingas ne tik vietos bendruomenei ir tikime, kad kartu su įgyvendinta rekonstrukcija prasidės ir naujas kurortinio gyvenimo etapas“, – teigia Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.

Tęsiant rekonstrukcijos darbus 1969-aisiais statytą kino teatrą „Agila” bus siekiama pritaikyti šiandienos poreikiams, įrengiant 500 vietų žiūrovų salę (vietoje 286), padidinant salės plotą nuo 360 kv. m. iki 1020 kv. m. Salė turės modernias transformavimo priemones, kurios leis ją panaudoti įvairiems renginiams ir iniciatyvoms – kinui, ekspozicijoms, kūrybinėms industrijoms, konferenciniam turizmui. Nidoje atsiras galimybė organizuoti didelius renginius su  3000 stovimų vietų. Neabejojama, kad rekonstruotas pastatas prisidės prie sezoniškumo mažinimo Neringoje.

Darbų atlikimo terminas – 18 mėnesių nuo statybvietės perdavimo rangovui.

Nuotraukoje - UAB „Gilesta“ atstovas Tautvydas Jurkevičius, Neringos savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Šakalys ir meras Darius Jasaitis.

Projekto autorių vizualizacijos. Projekto vadovas arch. S. Plungė. Projekto autoriai: arch. G. Čaikauskas, L. Naujokaitis, A. Grigūnienė, V. Venckūnienė, V. Raugala.

 

   

 

 Atgal Spausdinimo versija
 

Meras Darius Jasaitis  
Mero darbotvarkė
 

        
 
         
 

 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.