NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Pristatomi Juodkrantės autobusų stotelės projektiniai pasiūlymai

Juodkrantės autobusų stotelės įrengimo planus lydi naujas etapas – visuomenė kviečiama susipažinti su projektiniais pasiūlymais.

Neringos savivaldybė jau anksčiau yra skelbusi apie planus priešais Liudviko Rėzos kultūros centrą esančią stotelę „Juodkrantės gyvenvietė“ perkelti į naują vietą. Dėl sudėtingų teritorijų planavimo procedūrų, ketinimai užsitęsė ilgiau nei planuota.

Šiandien visuomenei pristatomi Neringos savivaldybės iniciatyva parengti  „Transporto paskirties pastato – autobusų stoties, L. Rėzos g. 6A , Neringoje, statybos projekto“ projektiniai pasiūlymai.

Juodkrantės stotelės pastatas suprojektuotas vieno aukšto su užlipimu ant eksploatuojamos stogo terasos. Keleivių laukimui numatytos dvi stoginės ir uždara laukimo patalpa. Taip pat patalpa informaciniam centrui bei bankomatui. Numatyta, kad į  informacinio centro patalpą bus galima patekti tiek tiesiai iš lauko, tiek ir iš uždaros laukimo patalpos. Bankomatui skirta patalpa turi atskirą įėjimą. Numatyti ir sanitariniai mazgai, vienas jų – pritaikytas žmonėms su negalia.

Objekto fasadų apdailai naudojami termiškai apdorotos pušies tašeliai. Tokie patys naudojami ir terasoms. Objekto vertikalus akcentas – ant stiebo iškelta vėtrungė su Juodkrantės ženklu. Į sklypą suplanuoti trys įvažiavimai: vienas išvažiavimas ir vienas įvažiavimas autobusų transportui ir vienas įvažiavimas/ išvažiamas automobilių transportui į/ iš automobilių stovėjimo vietų aikštelės.
Motyvuotas pastabas ir pasiūlymus dėl projektinių pasiūlymų sprendinių galima teikti projekto rengėjams el. paštu info.ekotektonika@gmail.com  iki viešo susirinkimo pabaigos, kuris vyks 2020 m. liepos 21 d. 18 val. Neringos savivaldybės I-ojo aukšto posėdžių salėje, adresu Taikos g. 2, Neringa.

Susipažinti su projektiniais pasiūlymais ir rasti pastabų teikimo tvarką galima čia.

VIZUALIZACIJA - UAB „AMBRASO ARCHITEKTŲ BIURAS"Atgal Spausdinimo versija
 

Meras Darius Jasaitis  
Mero darbotvarkė
 

        
 
         
 

 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.