NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Daugiau koronaviruso atvejų Neringoje nenustatyta

Neringoje daugiau koronaviruso atvejų nenustatyta – praėjusią savaitę COVID-19 tyrimas iš nosiaryklės atliktas paskutiniajam asmeniui, kontaktavusiam su koronavirusu sergančiu juodkrantiškiu.

Bendradarbiaujant Neringos savivaldybei ir kurorto institucijoms su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru, COVID-19 tyrimai iš nosiaryklės atlikti iš viso 35 juodkrantiškiams – visi atsakymai neigiami. Koronaviruso testai buvo atlikti ir Sveikatos apsaugos ministro įsakymu numatytų įstaigų darbuotojams – visi atsakymai taip pat neigiami. Neringos savivaldybės numatytose saviizoliacijos vietose būtinąją saviizoliaciją iš viso atliko 17 asmenų.

Neringos savivaldybė primena, kad karantino metu būtina laikytis asmens higienos (čiaudėjimo, kosėjimo etiketo ir kt.). Nesibūriuoti didesnėmis nei 5 asmenų grupelėmis (išskyrus šeimas), vengti ilgesnio nei 15-20 min. kontakto, laikytis saugaus 1 metro atstumo vienas nuo kito. Viešojo susibūrimo vietose (vaikų žaidimo aikštelėse, sporto aikštynuose ir kt.) nerekomenduojama lankytis rizikos grupės žmonėms, t. y. vyresniems nei 60-ies metų amžiaus ir turintiems lėtinių susirgimų.Atgal Spausdinimo versija
 

Meras Darius Jasaitis  
Mero darbotvarkė
 

        
 
         
 

 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.